AGHWGiG
MAP PL EN

back home rss print

Skład Rady Wydziału

W skład Rady Wydziału wchodzą:
  • Dziekan Wydziału:
    Marek Cała, prof. dr hab. inż.
  • Prodziekani Wydziału:
    Marek Borowski, dr hab. inż.
    Arkadiusz Kustra, dr hab. inż.
    Zbigniew Niedbalski, dr hab. inż.
    Radosław Pomykała, dr hab. inż.
  • wszyscy nauczyciele akademiccy posiadający tytuł naukowy lub stopień naukowy doktora habilitowanego
    Patrycja Bąk, dr hab.
    Edyta Brzychczy, dr hab. inż.
    Jolanta Biegańska, prof. dr hab. inż.
    Zbigniew Burtan, dr hab. inż.
    Dariusz Chlebowski, dr hab. inż.
    Jerzy Cieślik, dr hab. inż.
    Piotr Czaja, prof. dr hab. inż.
    Dariusz Foszcz, dr hab. inż.
    Dariusz Fuksa, dr hab. inż.
    Tomasz Gawenda, dr hab. inż.
    Jacek Jakubowski, dr hab. inż.
    Zbigniew Kasztelewicz, prof. dr hab. inż.
    Marek Kęsek, dr hab. inż.
    Roman Kinasz, prof. dr hab. inż.
    Waldemar Korzeniowski, dr hab. inż.
    Roman Magda, prof. zw. dr hab. inż.
    Piotr Małkowski, dr hab. inż.
    Wojciech Naworyta, dr hab. inż.
    Tomasz Niedoba, dr hab. inż.
    Bernard Nowak, prof. zw. dr hab. inż.
    Dariusz Obracaj, dr hab. inż.
    Anna Ostręga, dr hab. inż.
    Daniel Saramak, dr hab. inż.
    Ryszard Snopkowski, prof. dr hab. inż.
    Wiktoria Sobczyk, dr hab. inż.
    Anna Sobotka, prof. dr hab. inż.
    Ireneusz Soliński, prof. zw. dr hab. inż.
    Nikodem Szlązak, prof. zw. dr hab. inż.
    Antoni Tajduś, prof. zw. dr hab. inż.
    Barbara Tora, prof. dr hab. inż.
    Beata Trzaskuś-Żak, dr hab. inż.
    Alicja Uliasz-Bocheńczyk, dr hab. inż.
    Stanisław Wasilewski, prof. dr hab. inż.
    Andrzej Więckowski, dr hab. inż.
  • przedstawiciele pozostałych grup społeczności akademickiej wydziału, wybrani zgodnie z ordynacją wyborczą
    Paweł Bogacz, dr inż.
    Krzysztof Broda, dr inż.
    Łukasz Herezy, dr inż.
    Mariusz Kapusta, dr inż.
    Damian Krawczykowski, dr inż.
    Zbigniew Kuczera, dr inż.
    Dorota Pawluś, dr
    Krzysztof Skrzpkowski, dr inż.
    Anna Sołtys, dr inż.
    Jerzy Stasica, dr inż.
    Agnieszka Surowiak, dr inż.
    Daniel Wałach, dr inż.
    Wojciech Cyrnek, mgr inż.
    Beata Kaszowska-Krepel, mgr
    Marek Pers
    Barbara Wojnicka-Put, mgr inż.
    Waldemar Mijał, mgr inż.
    Mirosław Cholewa
    Aleksandra Czepil
    Kamil Gądek
    Inga Gzik
    Zuzanna Jaworska
    Bartosz Kidoń
    Dawid Kurowski
    Klaudia Mazanek
    Joanna Pańczuk
    Maciej Sikora
    Agnieszka Staszkiewicz
    Ewelina Szpak
    Klaudia Usarek
    Monika Żygłowicz

All rights reserved © 2014 Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH
Projekt i realizacja: